Кошик
805 відгуків
ЭКОМЕДИК - интернет-магазин натуральной лечебной продукции
+380991000159
+380631000159
+380671000159

Сноубордичні кріплення UNION

UNION - це незалежна компанія-виробник сноубордичних кріплень, метою якої є забезпечення сноубордистів кращими і надійними кріпленнями на планеті.

За перший рік Union створили елітні кріплення, які були повністю непробивними. З нульовими показниками повернення кріплень по гарантії, вони, таким чином, заклали фундамент для свого майбутнього розвитку.

Протягом подальшого часу Union розробили багато інноваційних матеріалів і технологій, наприклад, Injected Magnesium (інжектованих магній) і Machined Coring ™ для збільшення міцності і зменшення ваги. Так само бренд ексклюзивно використовує високоякісний матеріал Dupont ™ Zytel® ST, що перевершує будь-які аналогічні матеріали, використовувані для виробництва кріплень.

Лінійка кріплень Union розширилася, команда Union зросла, позиція компанії зміцнилися, але принципи і цілі Union завжди залишатися незмінними: забезпечення найбільш зручних високоякісних і найбільш довговічних кріплень в індустрії.

Неймовірний акцент розробники покладають на дизайн, тому тут можна знайти, як і кислотних кольорів, «розфарбування», так і строгу класику.